Gratis

Biolog / Biochimist / Chimist

SC GRAL MEDICAL SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Ai studii in domeniu (facultate si master de specialitate)
  • Detii ALP si Malpraxis vizate la zi
  • Esti o persoana comunicativa , cu atitudine pozitiva ,proactiva si ai dorinta continua de invatare
  • Iti place sa lucrezi in echipa
  • Ai minime cunostinte MS Office
  • Ai experienta anterioara (constituie un avantaj)
  • Detii anumite cursuri de specialitate (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Verificarea calibrarilor conform sistemului calitatii
  • Prelucrarea probelor si interpretarea rezultatelor conform procedurilor
  • Asigurarea validarii tehnice a rezultatelor, precum si rezolvarea problemelor care pot aparea in activitatea de laborator
  • Anuntarea urgentelor si luarea deciziei, impreuna cu medicul de laborator, necesitatii repetarii testelor
  • Participarea la raportul de garda
  • Executarea tehnicilor de laborator-hematologie,biochimie,coagulare, imunologie, biochimie urini, sediment , coprocitograma(dupa caz).

Ce iti oferim:
  • Pachet salarial atractiv
  • Training la angajare
  • Training si cursuri de perfectionare
  • Colectiv tanar si dinamic
  • Posibilitatea de avansare in cadrul companiei

GRAL Medical este o firma privata cu capital integral romanesc din topul celor mai mari companii din domeniul serviciilor medicale.Sub sloganul “Suferinte Vechi, Tratamente Noi”, GRAL Medical a reusit sa implementeze servicii noi si eficiente pentru a veni in intampinarea pacientilor cu o alternativa la sistemul de sanatate existent. Astfel, in scurt timp, Gral Medical a devenit cea mai dinamica companie de servicii medicale din Romania. Perseverenta, performanta, serviciile personalizate, inovatia si rezultatele obtinute stau la baza diferentierii sale pe piata serviciilor medicale private din Romania.
Viziunea noastra este sa fim mereu deschizatori de drumuri noi in piata serviciilor medicale si sa ridicam standardul serviciilor oncologice la un nivel nou de performanta.

Misiunea este sa oferim o alternativa la sistemul medical actual, prin crearea unui mediu in care ideile prind viata, iar cei din jurul nostru sa primeasca respectul cuvenit.

Valorile in care credem sunt: daruirea si increderea, responsabilitatea si respectul, profesionalismul si inovatia.

Publicat 19 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024