Gratis

Beauty Advisor - Sesderma

Expand Health
6 poziții

Candidatul Ideal

​Esti pasionată de frumusețe și de ingrijirea tenului? Notiunile de tipul skincare, retinol, serum, SPF iti sunt familiare? Iți doresti să reprezinti o companie care promoveaza produse inovatoare in dermatologia cosmetica de peste 25 de ani? Te asteptam sa faci parte din echipa Sesderma, unde vei avea urmatoarele responsabilitati:

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Promovarea produselor din portofoliul Sesderman in cadrul farmaciilor partenere - Farmacia Tei/ Bebe Tei (locatia exacta se va comunica ulterior);
  • Recomandarea produselor companiei Sesderma in functie de nevoile clientului;
  • Efectuarea sedintelor de dermoanaliza si stabilirea, in functie de rezultatele obtinute a schemei de recomandare personalizate;
  • Indeplinirea obiectivelor de vanzari lunare stabilite.

Cerinte:
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara nu este obligatorie, insa constituie un avantaj;
  • Studii liceale finalizate cu diploma de bacalaureat;
  • Cunostinte despre piata produselor cosmetice;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare, initiativa, perseverenta, flexibilitate, empatie, spirit de echipa, orientare catre rezultate;
  • Aspect fizic placut, ingrijit.

Beneficii:
  • Pachet salarial format din salariu fix plus bonusuri lunare variabile in functie de gradul de indeplinire al obiectivelor;
  • Program de 7 ore, 4 zile pe saptamana (Joi-Duminica);
  • Traininguri de specialitate;

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024