Gratis

Beauty Adviser Natural Cosmetics

NALA COSMETICS S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Abilitatea de comunicare si persuasiune;
  • Experienta relevanta in vanzari;
  • Gandire proactiva, creativitate si initiativa;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Bune abilitati de organizare, planificare si coordonare;
  • Spirit de echipa;
  • Atitudine pozitiva;
  • Cunostinte bune operare PC: Excel, Word, Internet, Outlook.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Comunica beneficiile produselor NALA clientilor si ii ajuta in decizia de cumparare;
  • Asigura functionarea operationala a magazinului NALA, ca membru integrant al echipei de vanzari;
  • Atinge obiectivele de vanzari si asigura cresterea continua a vanzarilor prin utilizarea tuturor instrumentelor necesare in acest sens.

Beneficii:
  • Training produs;
  • Pachet salarial atractiv peste media industriei de retail;
  • Bonus lunar procentual din vanzari, in functie de indicatori de performanta vanzari la nivel individual;
  • Program full time;
  • Produse gratuite lunar;
  • Decont transport.
  • Reduceri preferentiale la cumpararea produselor din magazin!

Nala Cosmetics, companie cu capital olandez, activeaza pe piata romaneasca cu 49 magazine si este in plina expansiune la nivel national.

Produsele NALA sunt realizate artizanal de partenerii noștri producători din Uniunea Europeană cu peste 20 ani de experiență în realizarea cosmeticelor cu ingrediente naturale. Promisiunea brandului nostru este de a oferi produse cosmetice naturale de înaltă calitate și cu un conținut de peste 90% ingrediente naturale la prețuri accesibile care să permită clienților NALA folosirea zilnică a tuturor produselor absolut necesare pentru a se îngriji de sănătatea și de frumusețea corpului lor.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 4 Apr. 2024