Gratis

Beauty Adviser magazin Flormar Sun Plaza

VALENTINO COSMETICS

Candidatul Ideal

Minim studii medii
Orientare catre clienti, identificarea si intelegerea nevoilor acestora
Prezenta placuta si limbaj ingrijit
Bune abilitati de comunicare
Spirit de echipa si flexibilitate
Pasiune pentru produsele de make up si ingrijire personala
Cunoasterea limbii engleza la un nivel mediu
Experienta intr-un post similar nu e necesara dar constituie avantaj
Comunica permanent cu echipa si transmite informatiile dinspre client

Descrierea jobului

Consilierea clientilor si identificarea produsului dorit, prin recomandari individualizate
Recomandarea produselor aflate in portofoliul Flormar
Gestionarea magazinului - stocuri, comenzi, intocmire documente contabile, inventare
Respectarea programului de lucru intr-un magazin situat in centru comercial de tip Mall
Pastrarea curateniei in interiorul magazinului
Informarea clientilor despre reduceri si promotii
Verificarea si mentinerea in stare foarte buna a testerelor

Ce oferim ?
Pachet salarial consistent plus bonusuri
Tichete de masa
Pret preferential pentru produsele Flormar
Posibilitate certa de promovare
Traininguri de make up si de vanzari

Flormar s-a infiintat in Milano si a devenit un brand important de machiaj inca din 1970. Din 2012 este parte a grupului Rocher Franța, e prezent în peste 104 țări și 6 continente. Flormar nu testează pe animale și prezintă certificările de calitate ISO 9001:2008 care asigură un produs de calitate și grijă față de pielea Dvs.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024