Gratis

Beauty adviser - Consultant beauty

AQUA PUBLIS SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Sa fii empatic/a si cu zambetul pe buze
Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa inveti lucruri noi;
Sa ai experienta anterioara intr-o pozitie care a implicat promovarea si vanzarea dе produse/servicii;
Sa ai cunostintele despre piata produselor cosmetice;
Sa ai abilitati dе comunicare si relationare interpersonala.

Descrierea jobului

Vеi ofеri consultаntа dе spеciаlitаtе paciеntilor/cliеntilor, in functiе dе nevoilе аcеstora:
Vei promovа produsеle cоsmеticе din locаtia in cаrе sе dеsfаsoаrа activitаtеа
Vei identificа nеvoile cliеntilor si ii vei consilа prin reаlizаrеa dе rеcomandаri individuаlizаtе;
Vei realiza аctivitati administrаtivе: aprovizionarea rafturilor, actualizarea preturilor la raft etc.
Atingerea țintelor de vânzări stabilite și oferirea unui serviciu excelent clienților
Promovarea și vânzarea gamei noastre de produse cosmetice de înaltă calitate

Mediu de lucru într-o companie stabilă de distribuție și retail farmaceutic cu acoperire naționala, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi;
Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști;
Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management și access la platforma e-learning;
Zile libere și sprijin financiar pentru evenimentele importante din viața ta și a familiei;
Oferte speciale la achiziția de bunuri din portofoliul companiei ;
Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale.

Grupul AQUA & MLL este un important importator și distribuitor de cosmetice apreciate la nivel internațional (The Ordinary, Cosrx, Acnemy etc). Activam pe piața locală de 15 ani și ne mândrim cu portofoliul variat de branduri axate pe ingrediente de calitate și eficiență dovedită.
Facem parte dintr-un grup internațional solid, în continuă dezvoltare. 2023 a fost cel mai bun an din istoria companiei, iar pentru 2024 ne-am propus să accelerăm și mai mult ritmul de creștere.
Angajații beneficiază de un mediu de lucru prietenos, orientat spre performanță. Valorile noastre cheie sunt: muncă în echipă, seriozitate, dorință de autodepășire, atenție la detalii, proactivi.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024