Gratis

Barista

CAFELIER MANAGEMENT S.R.L.

Candidatul Ideal

- experienta in specialty coffee reprezinta un MUST ( setare reteta, omogenizarea corecta a laptelui, latte art standard )

- respectarea retetelor si a standardelor de calitate

- rapiditate in realizarea comenzilor

- sociabil, flexibil, amabil

- se integreaza usor intr-o echipa formata din tineri pasionati de cafea

- mentine curatenia in bar de-a lungul zilei, cat si in locatie

Descrierea jobului

Post disponibil Cafélier - Piata Romana

- program ture de lucru ( 2 weekenduri libere / luna, 14 zile ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈lucrate / luna )

luni - marti OFF / miercuri-vineri DUTY / sambata - duminica OFF

luni - marti DUTY / miercuri-vineri OFF / sambata-duminica DUTY

Beneficii:

- salariu NET 4000 lei in prima luna, urmand apoi o crestere procentuala in functie de performantele fiecaruia

- abonament BARISTA HUSTLE

- lucrul intr-o echipa dinamica

- lucrul intr-un bar nou echipat cu ultimele echipamente in domeniu ( espressor KB90, rasnite MK GBW, EK43 )

- cafea / produse pastry

- posibilitate de promovare

Responsabilitati:

- realizarea retetei in fiecare zi si ajustarea acesteia pe parcursul zilei

- focus pe preparare cafea

- efectuarea curateniei la deschidere si inchidere de zi, precum si mentinerea curateniei in bar de-a lungul zilei

- respecta uniforma companiei ( tricou/hanorac bej )

- comunica cu clientii despre tipurile de cafea si face recomandari

- cross sale produse pastry

De abia asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Cafélier a luat nastere din pasiunea noastra pentru cafea si dorim sa oferim preparate pe baza de cafea la cel mai inalt nivel de calitate, alaturi de produse de pastry potrivite langa cafea.

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024