Gratis

Barista

BUTTER
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoana pasionata și talentata pentru a se alătura echipei noastre. Oferim un mediu de lucru plăcut, cu echipamente de ultimă generație și o echipă în continuă dezvoltare. Candidatul ideal trebuie să aiba dorinta de a invata să prepare băuturi de calitate, să aibă atenție la detalii și pasiune pentru cafea.

Cerințe:
  • Dorintaa de a invata despre cafea și metodele de preparare
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu aglomerat și de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Abilitatea de a interacționa cu clienții într-un mod prietenos și profesionist
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta la schimbări

Descrierea jobului

Responsabilitățile cheie includ, dar nu se limitează la:
  • Prepararea și servirea băuturilor de cafea în conformitate cu standardele de ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄calitate
  • Îngrijirea și întreținerea echipamentelor de cafea
  • Comunicarea eficientă cu clienții și colegii de lucru
  • Asigurarea curățeniei și ordinei în zona de lucru
  • Participarea la formarea și dezvoltarea continuă a abilităților de cafea și servire

Oferim un pachet salarial competitiv și oportunități excelente de dezvoltare profesională într-un mediu de lucru prietenos și stimulativ.

Structura salariu:
  • 2500-3000 lei net
  • Abonament servicii medicale premium dupa 3 luni de la angajare
  • bonuri de masa dupa 6 luni de la angajare
Toate sumele sunt nete si vor fi trecute in contractul de munca

Descrierea companiei

Cafenea de specialitate in care gasesti mic dejun/brunch.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024