Gratis

Barista

Leonard Caffe

Candidatul Ideal

Căutăm un barista pasionat și dedicat să se alăture echipei noastre. Dacă aveți o pasiune pentru cafea, o atitudine pozitivă și experiență anterioară în industria ospitalității, sunteți persoana potrivită pentru noi.

Cerințe:
  • Experiență anterioară de minim un an pe un rol similar.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și dinamic.
  • Atitudine pozitivă și orientată către soluții.
  • Flexibilitatea de a lucra în ture variabile.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Prepararea și servirea cafelei și altor băuturi la standardele noastre înalte.
  • Asigurarea unei experiențe de client de calitate superioară.
  • Gestionarea comenzilor și a încasărilor.
  • Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de lucru.
  • Colaborarea cu colegii pentru a menține o atmosferă de lucru plăcută și eficientă.

Beneficii:
  • Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și plăcut.
  • Discounturi pentru angajați și alte beneficii.
  • Salariu fix + tips
  • Protocol + comision din vânzări.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre entuziaste, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa de e-mail thaliaclio2023@gmail.com. Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să ne cunoaștem!
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024