Gratis

Barista

SC. BIKALDI COFFEE COMPANY SRL

Candidatul Ideal

Pentru a obține un loc de muncă ca Barista, sunt necesare unele dintre aceste abilități :
  • Abilități excelente de comunicare
  • O personalitate amabilă și prietenoasă
  • Abilități și cunoștințe de serviciu pentru clienți
  • Nivel ridicat de atenție la detalii
  • Mod pozitiv și abordabil
  • Experiența nu este obligatorie, dar reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Ce oferim:
  • Salariu Atrăgător : ȋncepând 3.600 Brut, iar ȋn funcție de experiența ta, salariul oferit se mărește
  • Tichete de masă ȋn valoare de 400 RON
  • Decont pentru transport
  • Spor de weekend și plata tuturor orelor suplimentare
  • Tips/Bacșiș
  • Bonusuri de Vânzare
  • Training complet și integral
  • Cursuri oferite de către companie
  • Mediu de lucru prietenos
  • Programul flexibil
Sarcinile principale ale angajatului:
  • Pregătirea și servirea băuturilor calde și reci, cum ar fi cafea, smoothie-uri, băuturi de specialitate, cu servire la bar
  • Curățarea și igienizarea zonelor de lucru, ustensilelor și echipamentelor
  • Descrierea articolelor din meniu și recomandarea de produse clienților
  • Servirea clienților, preluarea și ȋncasarea comenzilor
  • Să fii punctual, profesionist și responsabil
  • A menține ȋn permanență inventarul actualizat

Kahve Dünyası este un brand turcesc de cafea, cu multă istorie ȋn Turcia.
Am deschis primul magazin în străinătate în București Mall - București pe 25 mai 2016 și al doilea pe 12 august 2016 în Plaza România - București.
În calitate de Kahve Dünyası, servim toate produsele de cafea, ciocolată, înghețată și patiserie proaspete cu abordarea noastră „de la producător la consumator” și am creat un concept unic de cafenea. Nu servim nimic care nu este producția noastră proprie.
Din prima zi a înființării, Kahve Dünyası a fost o marcă sinceră, cu un zâmbet. Astăzi, clienții noștri se bucură de o mare varietate de produse care apelează la gustul și preferințele lor speciale. Producem propriile noastre produse și ne asigurăm că sunt de bună calitate și aromă. Fie că este vorba de cafea, produse de patiserie sau înghețată, avem peste o mie de soiuri diferite și am devenit ceea ce „Toată lumea are în comun” cu prețurile noastre accesibile.
Vă invităm să faceți parte din familia noastră și în București!!!
Publicat 9 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 8 Apr. 2024