Publicat 05 Iun 2018 | Expiră 06 Iul 2018

BARISTA

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti sociabil și dedicat!
Esti priceput și pasionat de prepararea cafelei și a gustărilor delicioase!
Esti pozitiv și entuziast și întâmpini oaspeții cu un zâmbet larg iar aceștia revin cu drag la noi mereu!
Esti neordinar, energic si spiritul de echipă te definește!
Esti mesager Love.Peace.Coffee dar si viitorul nostru coleg!
Tucano Coffee iși mărește familia!
Suntem în căutare de noi colegi, așadar, dacă te regăsești în cele enumerate, ne poți trimite CV-ul tau.

Descrierea jobului

Responsabilitatile includ, dar nu se limiteaza la:
- Asigura servirea tuturor oaspetilor TucanoCoffee, creand o atmosfera calda si prietenoasa !
- Furnizeaza bauturi de calitate si produse alimentare de calitate tuturor oaspetilor !
- Contribuie la un mediu de lucru pozitiv in cadrul echipei !
- Contribuie la instruirea noilor colegi !
- Impartaseste valorile si filosofia companiei : Love.Peace.Coffee !

Tucano Coffee reprezintă o rețea internațională de cafenele, care promovează în lumea întreagă filosofia sa Love.Peace.Coffee.

Expirat
BARISTA  -  MIROFCAFEABUNA SRL