Gratis

Barista 5 TO GO

Trickybee S.R.L.

Candidatul Ideal

Cum ar trebui sa fii tu?
- Entuziast
- Prietenos si foarte vorbaret
- Cu capul in nori insa in acelasi timp foarte atent la tot ce se intampla in jurul tau
- Sa iti placa sa socializezi cu oamenii
- Organizat
- Curios si deschis sa inveti lucruri noi

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine?
- Sa ai cel putin studii medii
- Sa prepari produsele la standardele solicitate (cafea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si produse derivate, freshuri)
- Sa asiguri o gestiune corecta a tuturor produselor comercializate
- Sa asiguri curatenia zilnica a locului in care vei lucra
- Sa aranjezi produsele in vitrine
- Sa efectuezi comenzile zilnice necesare
- Sa verifici comenzile primite

Ce iti oferim?
- Un mediu de lucru relaxat si prietenos
- Training barista
- Salariu motivant
- Bonusuri in functie de performanta

Experienta nu este neaparat necesara, dar este cu siguranta apreciata. Va asteptam CV-urile si sa faceti parte din echipa noastra!

Avem doua locatii pentru care cautam colegi in zona Baneasa.

Descrierea companiei

Cine suntem?

Suntem Trickybee, o echipa tanara, entuziasta si cu foarte multe vise. Daca te regasesti in aceasta descriere te asteptam in echipa noastra. Suntem parteneri 5 TO GO de 3 ani si comercializam produsele acestora.
Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 10 Iul. 2024