Gratis

Barista Ted's Coffee Co. Bastiliei (Piața Romană)

TIMELESS KOFFIE S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Avem nevoie de un coleg care sa fie mereu cu zambetul pe buze, sa ofere servicii de calitate si cele mai gustoase bauturi celor care ne trec pragul.

Descrierea jobului

Asteptarile noastre sunt:
- Intampini clientii zambind si ii ajuti sa faca alegerea potrivita in privinta cafelei sau bauturii pe care o doresc;
- Prepari si servesti cafea si bauturi pe baza de cafea, calde si reci;
- Preiei comenzi si incasezi plati;
- Mentii curatenia la statia de lucru;
- Dorinta de a te dezvolta continuu;
- Disponibilitatea de a lucra in weekend si in ture.

Descrierea companiei

Devenind colegul nostru te bucuri de:
- Pachet salarial atractiv (salariul creste pe masura ce dobandesti experienta);
- Training de specialitatea;
- Experiente care te vor ajuta sa evoluezi profesional.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024