Gratis

Barista la 5TOGO Bolintin Deal

Gradual Caffe 23 S.R.L.

Candidatul Ideal

Calificari:
Experienta intr-un rol similiar nu este obligatorie, dar este de preferat
Manifestarea unui comportament respectuos fata de clienti si in relatie cu colegii de munca si partenerii de afacere
Punctualitatea si abilitatile de organizare si gestionare a timpului
Bune abilitati de comunicare interpersonale
Abilitatea de a gestiona mai multe comenzi simultan
Dorinta de a livra servicii de cea mai inalta calitate clientilor cafenelei
Bune abilitati de vanzare a produselor

Descrierea jobului

Responsabilitati cheie:
Operarea echipamentelor de preparare a produselor
Prepararea si servirea bauturilor din portofoliul 5 to go conform standardelor de calitate si retetelor
Mentinerea curateniei si organizarea spatiului cafenelei conform standardelor de igiena
Inchiderea si deschiderea zilei fiscale in sistemul electronic de gestiune
Monitorizarea vanzarilor si participarea activa in procesul de comanda a produselor
Preluarea si verificarea comenzilor de la furnizori
Inregistrarea in sistemul electronic de gestiune afacturilor care se achita cash - max. 5 facturi/saptamana
Refacerea stocurilor produselor la raft, vitrine si frigidere
Verificarea periodica a datei de expirare pentru produsele din cafeneaCuratarea aparatelor - aparat cafea, portafiltre, storcator, cuptor, sandwich maker, blender, aparat frotare

Beneficii:
Asigurarea trainingului de specialitate la locul de munca
O bautura pe baza de cafea din partea casei
Orar de lucru flexibilSistem de bonusare in functie de volumul de vanzari

5togo Bolintin Deal este in cautarea unui Barista pasionat. Prin acest rol vei participa la crearea unei experiente agreabile de servire a cafelei pentru clientii nostri. Daca te pasioneaza acest domeniu si ai o usurinta in a stabili relatii cu oamenii atunci acest job poate fi potrivit pentru tine.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024