Gratis

Barista @ Kune Coffee Shop

Kune

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui barista pentru locatia noastra din Craiova, un coleg plin de energie si cu un vibe pozitiv, care sa ne impartaseasca iubirea pentru cafeaua de specialitate.
Te invitam sa te alaturi echipei noastre, sa te bucuri de beneficiile brandului nostru.
Noi ne vom asigura sa iti oferim toate cunostintele si suportul necesar pentru a te integra in echipa noastra cat mai repede.

Descrierea jobului

Iata ce iti putem oferi noi:
- acces la traininguri si pregatire alaturi de unii din cei mai buni traineri ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈si barista din Romania
- acces la comunitatea internationala de cafea de specialitate prin festivaluri, competitii si evenimente de profil
- o echipa de oameni faini alaturi de care vei prepara cafea in fiecare zi
- suport in dezvoltare personala prin cultura organizationala interna
- un mediu de lucru axat pe crestere si dezvoltare
- evenimente interne (workshopuri, conferinte, webinarii, teambuildinguri, retreaturi etc)

Kune - Cafeaua spune povestea oamenilor din spatele ei și a comunităților care o savurează. Dincolo de gustul și efectul pe care îl are asupra noastră, cafeaua aduce oamenii împreună, iar ’KUNE’ este materializarea ideii noastre de conectare. A ta cu noi, și cu toti cei care și-au pus amprenta asupra cireșelor de cafea. ’KUNE’ este o cafea 100% arabica proaspăt prăjită în Transilvania. Am creat-o pentru a te ajuta să descoperi lumea cafelei de specialitate și pentru a te aduce mai aproape de originea ei.

Kune provine din limba esperanto si inseamna „impreuna”. Limba esperanto este cea mai larg raspandita limba auxiliara si intentia creatorului ei a fost de a favoriza armonia intre oameni din diferite tari prin crearea acestui limbaj universal.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024