Barista JAY BUBBLE TEA - COLOSSEUM Mall - Bucuresti Sector 1

JAY BUBBLE TEA
3 poziții

Candidatul Ideal

Îți place să creezi arome și să servesti băuturi delicioase? Alege Job-ul de Barista la Jay Bubble Tea!

Sectorul 1:

În COLOSSEUM MALL - Magazinul Jay Bubble Tea
Adresa: Șoseaua Chitilei nr. 284, București. (langa Leroy Merlin)

Avem o experiență bună de muncă în echipă cu studenții și ne bucurăm să iți oferim un job full time sau part time, astfel încât să poți îmbina studiile cu munca. Căutam persoane disponibile atât în ture de dimineață cât și în ture de după masă.

Programe disponibile și salarii

Student (Part time ) = 6 ore de lucru / zi - 2100 LEI
Full Time (Full Time) = 8 ore de lucru / zi - 2500 - 2600 LEI (locuri limitate)

Descrierea jobului

Sarcinile principale ale angajatului:
  • Incasarea comenzilor.
  • Prepararea băuturilor / shake-urilor Bubble Tea.
  • Păstrarea curățeniei în cadrul locației, deoarece ”curățenia ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀înseamnă sănătate„ .
Ce oferim:
  • Salariu atractiv și motivant (explicat mai sus).
  • Program Part time sau Full Time
  • Zilele de sărbători legale muncite vor fi platite dublu sau vei primi extra zi libera.
  • Pauze organizate, pentru că stim că acest lucru contează.
  • Reducere 50% la băuturile noastre. (in timpul programului)
  • Formare continuă oferită de Profesioniști / Traineri / Manageri.
  • Un mediu de lucru plăcut într-o echipa tânãrã.
  • Oportunități REALE de promovare - promovăm 1/3 angajați în cadrul companiei
  • Dobândirea unei experiențe frumoase din cultura asiatică.
  • Loc de muncă part time sau full time.

* NU este necesară experiență

Suntem o echipă tânără cu vârste cuprinse între 18 și 35 de ani, plini de viață și de energie.
Căutăm persoane care să ni ne alăture și împreună să ducem mai departe misiunea noastră. JAY BUBBLE TEA este o companie specializată pe faimoasa băutură Bubble Tea. Oferim clienților noștrii o variantă mai healthy și mai calitativă de Bubble Tea. Ceaiurile noastre sunt făcute din frunze de ceai organice și cu mai puțin zahăr adăugat.

Instagram: https://www.instagram.com/jaybubbletea_ro
Tiktok: https://www.tiktok.com/@jaybubbletea

Publicat 24 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 23 Iun. 2024