Gratis

Barista cafenea 5 To Go Universitatea Romano-Americana

UNIVERSITATEA ROMANO-AMERICANA

Candidatul Ideal

Dacă esti iubitor de cafea, dacă iti doreşti o carieră in HoReCa şi dacă iti doresti să lucrezi alaturi de o echipă tanară, dinamică si in plină dezvoltare, hai sa ne cunoastem!

Descrierea jobului

Abilitati:
- Utilizarea echipamentelor necesare prepararii cafelei
- Lucrul in echipa
- Comunicare cu clientii;
- Abilităţi de organizare a muncii

Se ofera:
- Garantia unei pozitii permanente intr-o echipa tanara si dinamica
- Salariu atractiv + comision vanzari
- Tichete de masa
- Tichete cadou

În prezent, 5 To Go este cel mai mare lanț de cafenele din România, fiind întâlnit în București, dar și în alte orașe precum Iași, Constanța, Cluj, Ploiești, Pitești, Craiova și este totodată cea mai accesată franciză de pe teritoriul țării.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024