Gratis

Barista - cafenea de specialitate

Grain Trip Bakery

Candidatul Ideal

Dacă ești entuziast și fâșneț, pasionat de cafea și de gusturi alese, în general, te așteptăm în echipa noastră.
Grain Trip caută un/o Barista plini de entuziasm și voie bună, pasionați de cafeaua de specialitate. Experiența este binevenită, dar putem învăța și împreună.

Cum va decurge o zi din viata ta:
- Vei pregăti în fiecare dimineață espressorul pentru ziua care începe
- Vei pregăti rețeta de cafea
- Vei povesti oaspetilor care ne trec pragul despre cafeaua pe care o pregătim;
- Vei prepara cafea de specialitate;
- Vei prelua feedback de la client si il vei transmite mai departe.
- Îi vei ajuta pe colegii din Front of House în momentele aglomerate pentru ca procesul de vînzare să decurgă cât mai lin
- Vei ajuta la menținerea unui loc curat, atît la stația de cafea, cât si în brutărie și pe terasă
Avem o echipa frumoasa si te asteptam sa ni te alaturi.

Descrierea jobului

Suntem o cafenea de specialitate din Bucuresti, zona Nerva Traian/Timpuri Noi. Punem accent pe calitatea produselor noastre si pe relatia cu cei care ne trec pragul pentru a incerca painile si deliciile pregatite cu grija de brutarii nostri iscusiti.

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024