Gratis

Barista AFI Mall - Hello Donuts - 5toGo

A M IMOB S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Dacă vrei să îndulcești o lume întreagă cu produsele noastre și vrei să faci o cafea ca un profesionist, ești persoana pe care o căutăm. Alătură-te echipei Hello Donuts - 5 to Go din AFI Mall. Experiența anterioara ca și barista/barman constituie un avantaj. Salariul este 2200-2400 net (în funcție de experiență) + 30 lei bon de masa/zi . Program 5 zile lucratoare cu 2 zile libere.

Descrierea jobului

Responsabilități:
- activități de vanzare a produselor de patiserie, cafea și racoritoare precum și a tuturor articolelor din meniul punctului de lucru;
- gestiunea mărfurilor și monitorizarea permanentă a stocurilor;
- pregătirea produselor de patiserie pentru prezentarea în vitrinele magazinului;
- activității tipice de gestiune;
- rigurozitate în ceea ce priveste regulile de igienă în alimentatia publica;
- înlaturarea produsele care sunt deteriorate și pot afecta igiena;
- respectarea programului de lucru, a ordinii și curățeniei la locul de muncă
- întocmirea/emiterea: facturilor, chitanță/bon fiscal încasând contravaloarea acestora

HELLO DONUTS (acum și în Brașov) - Prospețime și calitate superioară – gogoșile sunt produse în fiecare zi, folosind ingrediente naturale care au trecut testul “clean label & natural source„ fară produse congelate!
Gogosile americane sunt din ce in ce mai apreciate de consumatorii din Romania, sunt deserturi la moda.
Inca de la inceput, HELLO DONUTS!, au vrut sa prepare un donuts autentic si savuros, iar pentru asta au experimentat peste o suta de retete si ingrediente, apoi le-au analizat intr-un laborator specializat.
Pentru un donuts bun este necesar sa se foloseasca o tehnologie superioara. Asa ca HELLO DONUTS! a ales utilaje moderne care sa indeplineasca cerintele de siguranta alimentara.Au adaugat si pricepere si dragoste si au rezultat mai multe variante de HELLO DONUTS! deliciosi, pe care ii imbogatesc in mod continuu.
Au grija sa ii produca proaspeti in fiecare zi, dar poate nu sunt singurii care fac asta pe planeta. Insa, ceea ce promit este un moment de mare placere. Pentru ca in final nu au creat doar niste donuts bune, ci niste HELLO DONUTS! pe care sa vrei sa le intalnesti iar si iar.
Parteneriate cu branduri puternice si produse exclusive (5 to go, Miscela d’Oro coffee, Antica Gelateria del Corso, Gran Crema Caffe)
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024