Gratis

Barber / Frizer

Studio Classic ® Barber Shop
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Viitorul nostru coleg ii place ceea ce face, vrea sa evolueze, are bun simt si se adapteaza rapid.
  • Daca noul nostru coleg cunoste si o limba straina ii va fi si mai usor sa se adapteze, noi il vom recompensa pe masura.

Descrierea jobului

  • Studio Classic ® Barber Shop are 9 ani de activitate.
Iti oferim:
  • Program felixbil de 3 sau 4 zile lucrate pe saptamana;
  • Salariu fix negociabil pe baza experientei;
  • Training de formare sau de specializare o data pe an;
  • Promovare personala pe TV si social media.

  • Dacă te decizi să ne vizitezi, trebuie să te aștepți că la Studio Classic ® Barber Shop București vei întâlni principiile ce ne-au ajutat să dezvoltăm și să creștem notorietatea numelui pentru că ne adresăm domnilor ce apreciază responsabilitatea socială, igienă, colaborarea cu branduri cunoscute și timp minim de așteptare.
  • Design-ul industrial cu siguranță te va ajută să reții experiența trăită pe unul dintre scaunele noastre.
  • Studio Classic ® Barber Shop este o marca inregistrata.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024