Gratis

Back Office Support

Simpak Services S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica, cu bune cunostinte de comunicare si relationare, atentie distributiva, capacitate de luare a deciziilor;
  • Persoana organizata, cu bune abilitati de analiza;
  • Studii superioare: Contabilitate/Management;
  • Experienta in domeniu minim un an;
  • Cunostinte MS Office si de preferat soft contabilitate primara Smart bill;
  • Limbi straine: Engleza mediu-avansat;
  • Atitudine deschisa, prietenuasa, cu capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

Pentru pozitia de Back Office Support, vei fi responsabil de urmatoarele task-uri:
  • Intocmirea si completarea documentelor primare, avize, facturi, incasari, plati;
  • Completarea anumitor registre administrative, analizarea stocurilor, verificarea preturilor, pregatirea livrarilor;
  • Introducerea datelor in sistem, si efectuarea operatiilor de verificare a acestora cu baza de date existenta;
  • Operarea datelor in soft-uri specifice: Smartbill, CMR, etc;
  • Mentinerea relatiilor cu clientii si furnizorii- comenzi;
  • Gestionarea situatiilor neprevazute, cu acordul superiorului;
  • Mentinerea unei bune relatii cu colectivul;
Beneficii:
  • Salariul motivant;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Posibilitati de promovare.

Simpak Services face parte din grupul Simpak, grup ce activeaza pe piata internationala de legume-fructe de peste 10 ani, si este prezent in peste 10 tari din Europa.

Ca domeniu de activitate, oferim suport atat clientului final (producator/distribuitor), cat si marilor lanturi de retail, in alegerea celor mai bune solutii de ambalare pentru produsele lor, atat legume si fructe, cat si patiserie si produse din carne.

In Romania activam de la inceputul anului trecut, dar devenim din ce in ce mai cunoscuti datorita suportului oferit clientilor si seriozitatii de care dam dovada.

Directia noastra de business se desfasoara pe urmatoarele categorii:
  • Detinem un depozit logistic in Bucuresti- unde deservim clientii cu ladite atat personalizate cat si generice;
  • Oferim servicii de lipire si logistica pentru laditele clientilor;
  • Inchiriem utilaje de lipit sezonier sau anual la sediul clientilor nostrii;
  • Oferim servicii de service si mentenanta atat pentru utilajele noastre, cat si pentru utilajele clientilor nostri;
Suntem o echipa tanara, dimanica si motivata, si ne dorim sa aducem in mijlocul nostru o persoana deschisa si capabila sa se adapteze.
Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 27 Apr. 2024