Gratis

Back Office Sales Support Online

Sc Artromedicale S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul pentru postul Back Office Sales trebuie sa fie extrem de serios, punctual, sa respecte programul de lucru, activ si dornic de a invata si de a se perfectiona in domeniul farma si al vânzărilor online.

Activitatea zilnica este variata si va consta în gestiunea stocurilor din depozite, facturare, call centerc vânzări directe etc. Echipa Arthromac este o echipa tanara dinamica, unita si dornica de a creste impreuna.
Ne dorim o persoana foarte serioasa si stabila care doreste sa invete si sa se dezvolte personal si profesional in domeniul vanzarilor online.

Experienta profesionala nu este necesara ci doar dorinta de a invata, de a fi serios in activitatea depusa si de a respecta programul de lucru.

Descrierea jobului

Activitatea pe care o desfasoara este de birou livrare, facturare, gestiune, back office , gestiune comenzi online, activitate dinamica ce implica dezvoltarea abilitatilor de coordonare si lucru in cadrul echipei. Ne dorim doar canditati seriosi si cu dorinta de lucra doar pe termen lung cu posibilitatea de a evolua în cadrul firmei si a obtine beneficii personale si materiale.

Compania Arthromac Distribution se situeaza in clasamentul cel mai importante companii farma pe nisa de produse specifice fiind Reprezentanta exclusiva Orgev LaboratoiresArthromac, detinand asemenea 10 platforme de vanzari online.

Publicat 5 Mart. 2024 Reactualizat 5 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024