Gratis

Back office / Sales Assistant

All Shapes S.R.L.

Candidatul Ideal

Echipa de vanzari ALL SHAPES este in cautarea unei persoane organizate, pozitive, cu spirit de echipa.

Esti persoana pe care noi o cautam, daca ai:

- studii superioare
- experienta in munca similara min 2 ani;
- cunostine de limba engleză;
- cunostinte foarte bune de operare MS Office (Excel – it’s a must, Word);
- capacitate de organizare, atentie la detalii, promptitudine, atitudine proactivă;

Descrierea jobului

Responsabilitati post:

- Mentii in permanenta legatura cu agentii de vanzari
- Emiti cererile de oferta catre frunizori
- Formulezi interogarile de stoc la furnizori
- Plasezi si urmaresti comenzile de marfa la furnizori
- Organizezi transporturile de marfa
- Intocmesti avizele de marfa
- Completezi contracte, anexe, procese verbale
- Intocmesti facturile si urmaresti platile
- Centralizezi comenzi, livrari
- Urmaresti trasabilitatea documentelelor de la plasarea comenzii pana la finalizarea lucrarii
- Pastrezi arhiva electronica si fizica a documentelor specifice santierelor
- Intocmesti si urmaresti corespondenta

All Shapes este o societate specializată în amenajarea spațiilor cu sisteme profesionale pentru pardoseli de interior – covor PVC, LVT, Studio Moods, mochetă, linoleum natural, pardoseli sportive (de interior și exterior), pardoseală tehnologică, tapet (PVC, de lemn sau personalizat), uși metalice, HPL, fațade ceramice, pe care le comercializăm alături de accesoriile lor precum și de toate produsele complementare acestora.

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 4 Apr. 2024