Gratis

Back Office - Sales & Administration

Guest Boutique SRL

Candidatul Ideal

- Cunostinte de contabilitate primara obligatorii: emitere facturi, receptii, AWB curieri.
- foarte buna capacitate de organizare si planificare, multitasking;
- spirit si abilitati comerciale dezvoltate;
- cunoștințe de operare PC, Microsoft Office: Excel si Word;
- cunostintele de Wordpress si Photoshop sunt considerate un avantaj;
- cunostinte de limba engleza;

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati ale pozitiei sunt:
- elaborarea documentelor de contabilitate primara ale firmei: facturi/receptii/registrul casa (Smartbill);
- suport vanzare online si echipa productie;
- urmarire comenzi achizitie interne si externe UE;
- interfata/relatia cu clientii si furnizorii interni, transport ruiter national;
- activitati de marketing/photoshooting produse noi, gestionare site online;
- administrare activitate birou si arhivare documente firma;

Descrierea companiei

Ne marim Echipa!

Guest Boutique activeaza in domeniul HoReCa, ca si furnizor de textile si inventar moale destinat profesionistilor din aceasta industrie. Cu o activitate de 8 ani in acest domeniu, firma a crescut an de an, devenind in scurt timp si producator a peste 50% din produsele pe care le comercializeaza. Datorita cerintelor extinse venite si din partea utilizatorilor persoane fizice, din 2020, produsele hoteliere regasite in hotelurile favorite se pot achizitiona si pentru casa ta, direct de pe: https://shop.guestboutique.ro

In acest context, cautam o persoana dinamica si proactiva, cu vadite abilitati de vanzare si organizare, care sa ni se alature din pozitia de Back Office Administrator.

Daca consideri ca pozitia ti se potriveste, te rugam sa ne transmiti CVul tau, impreuna cu cateva cuvinte despre tine.

Publicat 12 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 11 Iun. 2024