Gratis

Back Office / Customer Support

THE GREATEST TOURS S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să :

- Fie organizat și să dețină abilități excelente de comunicare
- Aibă inițiativă
- Cunoască limba italiană la nivel avansat (limba engleză costituie avantaj)
- Abilități bune de organizare și gestionare a timpului
- Atitudine proactivă și orientată spre rezultate
- Studii superioare

Descrierea jobului

Responsabilități principale:

- Gestionarea corespondenței și comunicărilor în limba italiană, atât în scris, cât și verbal
- Asistarea managerului în coordonarea operațiunilor zilnice ale companiei
- Monitorizarea și gestionarea rezervărilor și a corespondenței cu clienții
- Furnizarea de asistență în dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing
- Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura un flux eficient de informații
- Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților prin oferirea de servicii prompte și profesionale.
- Menținerea unui nivel înalt de confidențialitate în toate aspectele muncii.

The Greatest Tours este o companie cu o experiență de peste 7 ani în domeniul turismului,
Firma noastră este specializată în servicii de rezervare și asistență turistică fiind în căutare de dezvoltare continuă, colaborând cu braduri de pe teritoriul Italiei în materie de radioghiduri și pachete turistice.
Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 26 Mart. 2024 Expiră 25 Apr. 2024