Gratis

Avocat Definitiv

SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui avocat definitiv cu experiență de minim 5 ani de experiență în profesie, care să se alăture echipei noastre. Dacă ești pasionat de drept și ai cunoștințe solide în domeniul dreptului civil, al procedurii civile și al achizițiilor publice, te invităm să aplici pentru această poziție.

Cerințe:
  • Experiență în domeniul dreptului civil și al achizițiilor publice.
  • Cunoștințe temeinice în drept administrativ.
  • Nivel B1 limba engleză.
  • Capacitate bună de analiză și atenție la detalii.
  • Abilități de sinteză și redactare a documentelor juridice.
  • Permis de conducere ( categoria B)

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Acordarea de consultanță juridică clienților noștri.
  • Întocmirea și revizuirea documentelor legale pentru clienți.
  • Activități de reprezentare și asistență ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄juridică în fața instanțelor de judecată (preponderent);
  • Gestionarea relației cu clienții.

Oferim:
  • Posibilitatea de specializare în domenii de nișă ale dreptului.
  • Loc de muncă stabil într-o echipă care valorizează parteneriatele de lungă durată.
  • Decontarea combustibilului pentru deplasările din exteriorul capitalei.
  • Sediul situat în zona Facultății de Drept, Universitatea București
  • Stație de metrou la 10 minute distanță.
  • Echilibru între viața profesională și personală.
Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 27 Iun. 2024