Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Auditor intern zona nord-vest a Romaniei

STRABAG SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

În această poziție, veți avea o mare responsabilitate pentru a vă asigura că procesele se desfășoară cât mai bine posibil. Pentru aceasta, avem nevoie de experiență relevantă într-o poziție similară, de exemplu, manager QHSE, manager de calitate, auditor ISO etc. În plus, considerăm că este important să aveți următoarele:
  • Studii universitare finalizate în domeniul construcțiilor
  • Cunoștințe solide de audit și de menținere a sistemelor de management al calității (de exemplu, standardele ISO 9001)
  • O abordare pragmatică și dorința de a fi prezent la diferite proiecte și departamente
  • Bune abilități de comunicare în limba romana si engleză; limba germana prezinta un avantaj
  • Cunoasterea legislatiei in domeniu
  • Cunostinte PC (World, Excel)
  • Permis de conducere, categoria B - disponibilitate pentru deplasari
Va oferim provocări mai mult decât suficiente într-o echipă dinamică, cu o ambiție sănătoasă pentru viitor. STRABAG România, o companie de construcții bine cunoscută, construiește proiecte mărețe și, de asemenea, dispune de toată expertiza internă. Facem parte din grupul internațional STRABAG SE, unde avem la dispoziție toată expertiza necesară. Bineînțeles, vă oferim numeroase oportunități de perfecționare, fie prin mentorat adecvat, fie prin diverse cursuri de formare interne și externe.
În plus, vă oferim un pachet salarial atractiv, cu beneficii suplimentare, cum ar fi o mașină de serviciu, bonuri de masă, laptop și smartphone.
V-am trezit interesul? Vino si alatura-te echipei noastre! Asteptam cu nerabdare sa primim CV-ul dumneavoastra detaliat prin intermediul portalului nostru on-line, in care sa precizati asteptarile salariale si data posibila de incepere.

Descrierea jobului

Directia Management Systems din cadrul Concernului STRABAG cauta in Romania un RESPONSABIL ZONAL al SISTEMELOR DE MANAGEMENT INTEGRAT care sa ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄se alature cu daruire si profesionalism echipei noastre. Locul de munca este in Cluj, aria de activitate fiind intinsa in toata zona de Nord-Vest a Romaniei.

Pentru a realiza acest lucru, sarcinile și responsabilitățile dumneavoastră vor include:
  • Raportarea catre Reprezentantul IMS pe țară in ceea ce priveste activitatea desfasurata
  • Întreținerea, publicarea și comunicarea informatiilor referitoare la sistemul de management
  • Planificarea, realizarea și monitorizarea auditurilor interne in aria de activitate, inclusiv urmărirea eventualelor neconformități
  • Persoana de contact pe probleme de sisteme de management integrat pentru conduceriile societatilor STRABAG aflate in aria de activitate, precum si consilierea acestora cu privire la modificările legislative, standardelor și problemelor (de exemplu, reglementările de mediu)
  • Contribuția proactivă la eficientizarea și schimbarea proceselor de afaceri în conformitate cu principiile noastre LEAN
  • Contactul regulat cu diverși proprietari de procese și cu conducerea locala pentru a optimiza utilizarea sistemului de management
  • Reprezentarea organizației in organismele de profil
  • Consiliere privind pregătirea planurilor de mediu și a planurilor de acțiune pentru licitatii (specifice proiectului)
  • Colaborarea cu terte parti (colaboratori, consultanti, auditori externi) referitor la sistemele de management integrat

Descrierea companiei

STRABAG

Progresul începe cu noi.

Aproape 79.000 de oameni lucrează în STRABAG, în peste 700 de locații din întreaga lume, pentru progres. Proiectele noastre sunt unice și cu o individualitate puternică, la fel ca fiecare dintre noi. De la construcții și inginerie structurală, construcții de drumuri și inginerie civilă, construcții de poduri și săpături de tuneluri, dezvoltare de proiecte, producție de materiale de construcții sau managementul clădirilor - gândim în perspectivă și ne propunem să devenim cel mai inovator și durabil grup de tehnologie în construcții din Europa. Oportunități egale de șanse, diversitatea și incluziunea sunt părți integrale a ceea ce suntem și este modul nostru de operare. Lucrăm împreună ca parteneri pentru a finaliza proiecte cu succes și pentru a crește odată cu noile provocări. Împreună realizăm lucruri mari.

Construiește-ți viitorul alături de noi!

Aplică acum pentru a deveni parte din echipa noastră.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024