Gratis

Assistant Manager / Receptie

FlyGo Voyager SRL

Candidatul Ideal

​Cautam o persoana descurcareata, prezentabila si cu zambetul mereu pe buze.
Stii ca esti o persoana:
• foarte organizata si poti gasi solutii creative pana si la cele mai dificile probleme;
• cu o fire rabdatoare si esti dornica sa ii ajuti pe cei din jur;
• cu atitudine pro-activa si foarte atenta la detalii;
• cu abilitati excelente de comunicare;
Vrem sa te intalnim!
Cerinte:
- Relatii interpersonale si abilitati de comunicare bine dezvoltate;
- Aspect placut si prezenta profesionista;
- Bune abilitati de planificare si organizare;
- Abilitate de a lucra cu Word, Excel si Outlook;
- Cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:
- derulare activitati specifice zonei de receptie: intampinare vizitatori, preluare/redirectionare apeluri, gestiunea corecta a corespondentei companiei ( via fax, e-mail, curierat) etc;
- management furnizori: comenzi de rechizite si consumabile, intocmire documente in vederea efectuarii platilor;
- asigura protocolului in cadrul intalnirilor zilnice;
- asigurarea transmiterii documentelor prin poştă, fax, e-mail;
- supervizare activitate de curatenie a birourilor.
Beneficii
- mediu antreprenorial dinamic, echipă tânără, diversă și open-minded;
- program full-time 9:00-18:00;
- inițiativă și exprimarea liberă a ideilor este apreciată;
- salariu competitiv + diverse bonusuri in functie de vechime;
- abonament la clinica privata Regina Maria;
- bonuri de masa.

Tripaldo Group este o agentie de turism online, care face parte din grupul Fly Go.

Pasiunile noastre sunt calatoriile, iar pentru a arata acest lucru, ne straduim mereu sa oferim cele mai bune servicii clientilor nostri: bilete de avion low cost si de linie, city break-uri, rezervari hoteluri, servicii de inchirieri auto si ghiduri turistice. Valorile pe care le apreciem cel mai mult si dupa care ne ghidam zilnic sunt aprecierea fata de cei din jur, respectul si pasiunea pentru munca facuta cu drag, inovatia si dorinta constanta de a evolua.

Ne dorim in echipa oameni de la care sa avem ce invata si cu care sa putem construi lucruri de calitate, deoarece vrem sa putem oferi intotdeauna cele mai frumoase experiente tuturor iubitorilor de calatorii.

Daca te consideri persoana potrivita, haide sa invatam si sa calatorim impreuna!

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024