Gratis

Asistenti/e Clinica stomatologica zona Pipera

ALMA TOTAL CONSULT SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Perosoana serioasa, responsabila, in cautare de un loc de munca stabil si pe termen lung

Descrierea jobului

Asistarea medicului, sterilizare, indrumarea pacientilor ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

Clinica stomatologica pentru adulti si copii Cheo Klinik se afla in zona Pipera, apropape de rondul cu Mc Donalds si benzinaria OMV. Exista mijloc de transport pana in fata clinicii.
Programul de lucru este:
Luni si Miercuri 13-21
Marti si Joi 14-21
Vineri 09-15
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 22 Iun. 2024