Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Asistent vanzari parfumerie, machiaj, cosmetice

BEAUTY MANIA SRL
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate
- cunostinte operare PC
- persoana amabila, comunicativa si cu spirit de echipa
- persoana pasionata de make-up, produse cosmetice, parfumerie

Descrierea jobului

-consilierea clientilor in vederea alegerii produselor dorite
-incasarea contravalorii produselor vandute
-receptie marfa
-activitati administrative magazin ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

Descrierea companiei

Retea magazine parfumerie si cosmetice
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.