Gratis

Asistenta stomatologie

SC IriRalDent SRL

Candidatul Ideal

Persoana isteata si descurcareata,muncitoare,vesela, bun organizator

Descrierea jobului

Mentinerea ordinii si curateniei in cabinet(este cineva care face curatenie genetala sambata,dar trebuie mentinut in timpul saptamanii), sterlizare, asistare medic la manopere stomatologice si chirurgicale, comunicarea cu laboratorul dentar, programare pacienti, completare fise pacienti, inventariere materiale si consumabile,lucrul in programul droot pt programare pacienti, incasari,etc ce tine de jobul de asistent(organizare cabinet,fise,materiale eyc)
experienta nu este obligatorie si nici absolvirea scolii de asistente(important sa nu avem teama de manopere sangerande deoarece se face multa chirurgie)

Descrierea companiei

Cabinet stomatologic
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024