Publicat 12 Iun 2019 | Expiră 13 Iul 2019

Asistenta Medicala stomatologie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca:
– Ai absolvit Scoala de Asistente medicale;
– Experienta in stomatologie minim 1 an constituie un avantaj;
– Ai orientare catre pacienti si bune abilitati de comunicare;
– Esti o persoana entuziasta;
– Ai atentie la detalii, bune abilitati de lucru in echipa;
– Ai cunostinte medii de operare PC;
– Ai cunostinte medii de limba engleza (constituie un avantaj);
– Ai disponibilitate de lucru in ture, disponibilitate de lucru pana seara la ora 20.00;
– Iti doresti sa beneficiezi de posibilitati reale de dezvoltare profesionala.

Descrierea jobului

- Asista si ofera suport permanent medicului de medicina dentara la efectuarea investigatiilor clinice, efectuarea explorarilor functionale, realizarea investigatiilor paraclinice uzuale;
- Pregatirea cabinetului stomatologic pentru desfasurarea optima a actului medical;
- Completarea fiselor medicale ale pacientilor la indicatia medicului si consemnarea in fisele electronice ale pacientilor a manoperelor efectuate de medic;
- Pregatirea instrumentelor de lucru si punerea acestora la dispozitia medicului stomatolog conform instructiunilor acestuia;
- Pregatirea materialelor pentru luarea amprentelor dentare si transmiterea amprentelor tehnicianului dentar;
- Sterilizarea instrumentelor stomatologice dezinfectatate, ambalarea corecta a acestora si aducerea instrumentarului sterilizat in cabinetul alocat;

Oferta de colaborare:
– Salariu atractiv;
– Activitate desfasurata intr-un mediu profesionst;
– Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul Clinicii;
– Bonusuri in functie de performanta.

Daca vrei sa lucrezi intr-o clinica in care se dezvolta o cultura organizationala a succesului si pentru care echipa este extrem de importanta pentru performanta, trimite-ne CV-ul tau!
Clinica 32 reprezinta un concept sanatos si este, intainte de orice, orientata catre starea de bine a pacientului si confortul acestuia din toate punctele de vedere. Clinica 32 construieste cu ambitie si determinare un drum in stomatologia romaneasca care se rezuma la: cel mai bun tratament la un pret corect. Reuneste sub un singur acoperis toate dotarile necesare si o echipa complexa, astfel incat orice problema dentara sa fie rezolvata repede si eficient.

Expirat
Asistenta Medicala stomatologie  -  Clinica 32