Publicat 25 Sep 2008 | Expiră 26 Oct 2008

ASISTENTA DEPARTAMENT

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Studii superioare
Experienta intr-o functie similara
Cunostinte bune Word, Excel, Outlook, Power Point
Comunicare si capacitati de relationare
Rigurozitate si capacitate de organizare
Buna gestionare a prioritatilor
Adaptabilitate
Autonomie si initiativa
Diplomatie si buna capacitate de ascultare
Cunoasterea limbii franceze nivel avansat -obligatorie

Descrierea jobului

Asigura comunicarea cu administratia locala si autoritatile romane
Gestioneaza agenda si programul de intalniri ale managerului de departament
Gestioneaza comenzile, stocurile si relatia cu furnizorii de consumabile de birou
Organizeaza evenimente si intalniri
Organizeaza calatorii si deplasari in interes de serviciu (rezervari, cazare, transport etc)
Emite, claseaza si arhiveaza diferitele documente si dosare
Pregateste dosare de intalnire si procese verbale ale intalnirilor
Realizeaza traduceri scrise si orale
Gestioneaza cheltuielile de birou
Cunoaste si respecta valorile AUCHAN
Alte activitati de secretariat si receptie

Grupul Auchan este unul dintre cele mai importante grupuri comerciale din lume, cu
393 de hipermarketuri deschise în 12 tări (Franta, România, Spania, Portugalia, Polonia,
Ungaria, Italia, Luxemburg, Rusia, Maroc, China, Taiwan). Pe lângă hipermarketuri,
grupul Auchan detine si alte tipuri de magazine: 718 supermarketuri, 307 centre comerciale
Immochan si o bancă - Accord.
Pe 7 noiembrie 2006, Auchan a deschis primul său hipermarket din România, în Bucuresti.
Cu o investitie de 40 de milioane de euro, hipermarketul Auchan Titan este unul dintre
cele mai mari magazine de acest gen, cu o suprafată de vânzare de 16.000 m2, 60.000 de
produse la vânzare si 80 de case de marcat.
Pentru piata din România, Auchan are un proiect de expansiune extrem de ambitios.
Anul acesta vor fi deschise încă patru hipermarketuri: unul în Târgu-Mures, unul în
Cluj-Napoca, unul în Pitesti, iar al patrulea în Bucuresti, în cartierul Berceni. Recrutările
pentru echipele noilor hipermarketuri au început în toate orasele mentionate, până la
sfârsitul anului fiind prevăzută crearea a peste 1500 de locuri noi de muncă.

Expirat
ASISTENTA DEPARTAMENT  -  MGV Distri-Hiper SA- Hipermarket Auchan