ASISTENTA COMERCIAL - BIROU PUNCT DE LUCRU CLUJ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- obligatoriu studii superioare;
- cunostinte contabilitate primara si operare PC;
- cunoasterea limbii engleze - nivel mediu;
- persoana onesta, corecta, ordonata, cu abilitati administrative;
- capabila sa asimileze cunostinte noi;
- experienta anterioara este binevenita, dar nu obligatorie.

Descrierea jobului

- preluarea comenzilor de la clienti;
- realizarea procesului de facturare catre clienti;
- urmarirea incasarii sumelor datorate de catre clienti;
- urmarirea stocurilor.

Cu o prezenţă de peste 20 de ani pe piaţa consumabilelor tipografice firma GRUP TICO ROMANIA importă şi comercializează prin filialele sale din ALBA IULIA, BRAŞOV, BUCUREŞTI, CLUJ-NAPOCA, IAŞI şi TIMIŞOARA, cea mai variată gamă de materii prime pentru tipografii, provenite de la firme prestigioase.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 18 mai 2022 Expiră 17 iun. 2022