Asistenta / Asistent medical(a) PITESTI (obligatoriu studii in domeniu)

Natisan Grup S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Calificare de asistent(ă) medical(ă) - obligatoriu;
  • Obligativitatea scolii / facultatii de asistente;
  • Experiență de recepționist(ă) în clinică medicală avantaj.
  • Experienta de minim 1 an in domeniul medical - obligatoriu;
  • Este pozitiv(a),calm(a), comunicativ(a) si cu o foarte buna capacitate de relationare;
  • Are abilitatea de a coordona mai multe sarcini in acelasi timp;
  • Se exprima coerent si corect in limba romana;
  • Are cunostinte bune de operare PC si cunostinte de ultilizare a casei de marcat si sistem POS;
  • Este preocupat(a) sa invete si sa se dezvolte.

Condiții:
  • Program de lucru full-time L-V 8-16.
  • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Tichete de masă;
  • Prime de sărbători;
  • Bonusuri în funcție de experiență și performanță;
  • Salariu motivant.

Descrierea jobului

Ne marim echipa cu Asistenta / Asistent medical(a)
  • Programarea pacientilor si asigurarea confortului acestora in sala de asteptare;
  • Oferirea oricaror informatii catre clienti in timpul necesar si cu mare acuratete (initiere/preluare apeluri telefonice, email, online)
  • Inregistrarea informatiilor conform procedurilor interne in programele de evidenta si urmarire;
  • Cooperarea cu medicii, personalul auxiliar si alti colaboratori ai clinicii;
  • Relationarea cu clientii si preocuparea de a imbunatati experienta acestora in cadrul clinicii.

Centrul Medical Natisan si-a inceput activitatea in 2003, activand in sectorul de servicii de medicina muncii si medicina de familie.
In 18 ani, am dezvoltat 2 laboratoare acreditate de analize medicale , servicii de radiologie si Imagistica medicala la cele mai inalte standarde, cabinete de consultatii medicale de specialitate , precum si ambulanta privata.
In prezent, Centrul Medical Natisan beneficiaza de 3 locatii in orasul Pitesti.

Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Apr. 2024