Gratis

Asistent vanzari

ProSEP srl

Candidatul Ideal

Iți dorești să faci parte din echipa ProSEP de vânzări? Daca răspunzi cu “da” înseamnă ca ești colegul pe care îl căutam.

Expertizele practice necesare performării pe post:
Experiență în utilizarea aplicațiilor de tip ERP / CRM reprezinta un avantaj;
Cunoștințe MS Office (Excel, Word, Outlook);
Cunoștințe de lucru în mediul virtual (exemplu: Zoom, Skype, WhatsApp…)

Căutăm o persoană cu atitudine proactivă, deschisă la învățare și dornică să se implice activ în proiecte. Motivația și dorința de a contribui la succesul echipei sunt esențiale. Experiența anterioară nu este obligatorie, dar apreciem inițiativa și dedicarea în atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului

- Preluarea comenzilor de la clienți/agenți si înregistrarea lor in sistemul informatic;
- Urmărește derularea comenzilor, in scopul informării corecte si la timp a clienților/agenților privind stadiul de livrare a acestora;
- Transmite informații/documente (prin email, telefon, fax, posta) clienților sau altor colaboratori;
- Își aduce contribuția la realizarea obiectivelor de vânzări
- Întocmește diverse situații/rapoarte pentru echipa de vânzări, colectează si prelucrează informații si date legate de produse, piața si clienți.

Beneficii
Oportunități de dezvoltare personală și creștere în carieră;
Training-uri de specialitate - tehnic și comercial;
Laptop, telefon de serviciu.

Descrierea companiei

www.prosep.ro
ProSEP este importator direct și distribuitor național de semifabricate din materiale plastice de 30 de ani.
Puncte logistice in Craiova și București.

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024