Gratis

Asistent vanzari

S.C TITAN TECHNIK AG S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Personalitate puternica, orientata spre construirea unei cariere
  • Atitudine corecta, capabil sa relationeze cu usurinta
  • Bun organizator

Descrierea jobului

Postul se adreseaza persoanelor ce doresc sa isi construiasca o cariera alaturi de profesionisti, intr-un domeniu nou ce ofera reale posibilitati de perfectionare a angajatului cat si o remunerare financiara raportata la performanta.
Responsabilitati principale:
  • Pastreaza contactul cu portofoliul de clienti arondat si contribuie la imbunatatirea acestuia
  • Organizeaza vizite si prezentari la sediul clientilor
  • Emite oferte/contracte conform pregatirii realizata in cadrul companiei
  • Asigura legatura intre clienti si departamentul tehnic in vederea realizarii lucrarilor de mentenanta a echipamentelor comercializate
Beneficii principale:
  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu aflat intr-o continuua expansiune in care posibilitatea de dezvoltare a angajatului este una reala
  • Participare la stagii de pregatire interne si internationale (exhibition, workshop, sales meeting) ce au ca scop imbunatatirea permanenta a performantelor angajatului
  • Mijloace logistice asigurate (masina, telefon, laptop) - utilizate in interes de serviciu
  • Salariu fix negociat raportat la experienta acumulata
  • Bonus performanta
  • Bonus financiar pentru indeplinire target-uri fixate la nivel de companie

Titan Technik AG - Importator utilaje si echipamente specializate cu peste 9 producatori parteneri, leaderi ai pietei mondiale de profil. Brand-urile partenere sunt comercializate in exclusivitate pe piata din Romania, compania fiind intr-o continuua dezvoltare urmand a incepe noi parteneriate externe in perioada urmatoare.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 4 Mart. 2024 Expiră 3 Apr. 2024