Gratis

Asistent vanzari Pitesti

MONDOROM SRL

Candidatul Ideal

Asistent Vânzări - Magazin Gatta Centrul Comercial Vivo Pitesti
- Persoana ambitioasa, activa, comunicativa, dinamica, prezentabila, capabila sa faca parte dintr-o echipa tanara si de succes.
- Bune abilitati de comunicare, planificare si atingere a obiectivelor.
- Prezenta de spirit si flexibilitate.
- Orientare catre client, spre performanta si dorinta permanenta de dezvoltare profesionala.
- Cunostinte de operare pe calculator.
- Experienta ca asistent vanzari reprezinta un avantaj.
- Studii: minim diploma de Bacalaureat.

Descrierea jobului

Magazinul Gatta comercializeaza ciorapi de dama, lenjerie intima, pijamale, costume de baie si accesorii.

Atributiuni :
- Deserveste clientii, prezinta produsele din magazin.
- Promoveaza produsele in functie de nevoile si interesele clientului.
- Cultiva si mentine relatii pozitive cu clientii si colegii.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Venitul lunar este format din salariu fix, comision din vanzari plus bonuri de masa.

În România, produsele Gatta sunt distribuite în exclusivitate de către Mondorom Srl inca din anul 2000 prin intermediul retelei proprii de magazine Gatta si al retelei de distributie en-gross. Reteaua de magazine Gatta este formata din 18 magazine situate in Centre Comerciale.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 29 Mai 2024