Gratis

Asistent vanzari Marks & Spencer

VOICI LA MODE SRL
10 poziții

Candidatul Ideal

Întregim echipa de vânzări Marks and Spencer și căutăm Consilieri vanzari!
Ne dorim colegi cu pasiune pentru fashion și vanzari, cu foarte bune abilități de comunicare, energici, pozitivi și dornici să se dezvolte într-un mediu internațional!
Locatii: Plaza Romania, Băneasa Shopping City și București Mall - Vitan
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, Spune: "DA, Marks and Spencer! "
Aplică prin intermediul Ejobs sau trimite-ne CV-ul tău direct la adresa recruitment@voicilamode.ro

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Vei întâmpina clienții și îi vei consilia în alegerea produselor potrivite pentru stilul lor
- Te vei implica în toată activitatea de vânzare prin cunoașterea produselor comercializate în detaliu
- Vei ajuta la recepția mărfii și amplasarea acesteia pe spațiul de vânzare
- Vei efectua operațiuni la casa de marcat și POS
- Vei păstra ordinea și curățenia în spațiu de lucru.

Ce oferim:
- Pachet salarial atractiv
- Bonuri de masa
- Discount la achizitia de produse M&S
- Abonament medical la o clinică privată
- Traininguri
- O echipă veselă, cu expunere internațională, care abia așteaptă să te cunoască!

Voici La Mode este prezent în piața de fashion retail din Romania ca francizat al Marks & Spencer
Folosind cunoștințele și know-how-ul ca francizat al Marks & Spencer în Cipru, precum și experiența cu alte branduri internaționale, Voici La Mode Group a dezvoltat o strategie completă pentru restabilirea Marks & Spencer pe piața din România. Modernizarea brand-ului, îmbunătățirea experienței clienților în materie de cumpărare și extinderea gamei de produse oferite sunt principalele obiective strategice ale Grupului, urmărind începerea unei noi ere pentru M&S România, dar și repoziționarea ca brand de înaltă calitate, cu creații valoroase.
Marks & Spencer a lucrat în parteneriat cu Voici La Mode Group din 1960. În prezent, deține și conduce 35 magazine în Cipru, incluzând magazine Marks & Spencer, CELIO Men’s French Fashion și brandurile Etam, Accesorize & Monsoon, undiz și Sfera Madrid. Voici La Mode Group deține și conduce opt cafenele/restaurante sub denumirea Café La Mode și The Burgerie.
Great Place to Work – Certified™
Voici La Mode Romania este o companie certificata Great Place to Work – Certified™

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024