Gratis

Asistent Vanzari Iulius Town

Madhouse.

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre ca Asistent Vanzari ! Daca ești in cautarea unei cariere in retail, iti place sa lucrezi aproape de oameni si cauti noi provocari, Madhouse. este locul pentru tine!

Cerințe Comune:
Experiență anterioară în domeniul retail, preferabil în modă de tip streetwear.
Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.
Orientare către clienți, cu o atitudine proactivă și orientată spre rezultate.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și receptiv la schimbare.

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unor profesioniști entuziaști și dedicați pentru a se alătura echipei noastre în calitate de:

Asistent Vanzari
Responsabil pentru interactionarea intr-un mod prietenos cu toate persoanele care viziteaza magazinul.
Aplicarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite.
Coordonarea cu ceilalti membri ai echipei pentru a oferi clientilor o experiența de cumpărături excepționala.

Ce Oferim:
Oportunități de avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și inspirat.
Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unei experiențe de shopping extraordinare pentru clienții noștri!

Madhouse. întruchipează spiritul rebel al celor caracterizați de o dorință extremă de individualitate. Ne bucuram sa încurajam exprimarea creativa, fără limite. De la țesături, la imprimeuri, la tratamente experimentale și cele mai speciale tehnici de finisare, produsele din magazinele noastre sunt aliniate la cele mai înalte standarde de calitate.

Publicat 23 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Apr. 2024