Gratis

Asistent Vanzari -Galati Travel Free

HEINRIG IMPEX SRL FILIALA BUCURESTI

Candidatul Ideal

Ce abilitati ar trebui sa ai?
  • Experienţă in vanzari sau de promovare produse de minim 6 luni;
  • Orientare catre client;
  • Abilităţi excelente de comunicare;
  • Persoană dinamică si entuziasta;
  • Spirit organizatoric;
  • Cunoştinţe de operare calculator (Word, Excel);
  • Limba engleză: nivel conversational

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?
  • Realizarea activităţii de vânzare prin promovarea produselor oferite de companie;
  • Identificarea corectă a nevoii clientului şi oferirea consultanţei in magazin;
  • Pregătirea produselor pentru expunere: etichetare, preţ;
  • Participare la recepţia de marfă;

Postul este deschis la Magazinul nostru din Galati

Ce iti oferim?
  • Pachet salarial competitiv
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala
  • Decont transport
  • Prima de Pasti si Craciun
  • Traininguri profesionale de vanzari
  • Oportunitatea de a iti cladi o cariera in domeniul vanzarilor
  • Mediu placut de munca

Suntem o companie cu capital 100% german specializata in distributia si comercializarea unei game diverse de produse reprezentative pentru cele mai renumite case producatoare de bauturi alcoolice, tigarete, dulciuri, parfumerie, produse cosmetice si accesorii.

Incepand din anul 1997 ne-am consolidat pozitia de la an la an, pe un segment specific de piata, cel al activitatii de duty-free si travel retail. Am dezvoltat solutii eficiente atat pentru canalul de distributie cat si in retail, in prezent reteaua noastra numara 15 magazine situate la granita, in porturi si zone libere.

Echipa Heinrig a evoluat odata cu compania atingand in prezent 180 de persoane.

Motorul nostru "german" a fost si este compania Gebr. Heinemann, Hamburg care administreaza cu succes o afacere de familie de mai bine de 135 de ani. Intregul sprijin si increderea primite din partea "familiei" Heinemann sunt definitorii in evolutia noastra ascendenta.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024