Gratis

Asistent Vanzari / Consilier Vanzari

SC INTERTOY ZONE SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Se cauta consilier vanzari cu:
* Atitudine pozitiva si personalitate placuta
* Abilitati de comunicare si relationare
* Spirit de echipa
* Seriozitate, corectitudine, punctualitate
* Creativitate, simt estetic, dinamism

Descrierea jobului

* Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul
* Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor
* Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit)
* Indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct
* Completarea produselor la raft

Se ofera:
* Oportunitati reale de dezvoltare a carierei
* Salariu fix + tichete de masa + bonus din vanzari
* Garantia ca se lucreaza intr-un mediu prietenos si dinamic

Noi, cei de la Noriel, ne-am propus sa fim echipa care construieste, din pasiune sincera, o lume a copilariei cat mai zambitoare. Invatam continuu despre dorintele copiilor si asteptarile parintilor. Ne dorim ca acestia din urma sa vada valoarea jucariilor dincolo de joaca si sa inteleaga rolul important jucat de acestea in dezvoltarea armonioasa a copiilor.

Experimentam si cautam permanent noutati in universul jucariilor. Copilaria s-a schimbat in timp iar jucariile trebuie sa tina pasul cu interesele noi ale celor mici.

De-a lungul anilor ne-am pastrat spiritul creator si inovator, lucru care ne-a ajutat sa devenim cel mai mare retailer specializat in jucarii de pe piata din Romania.

Reprezentam cu mandrie unul dintre cele mai apreciate si de incredere branduri din Romania, la succesul caruia fiecare membru al echipei a fost incurajat si sustinut sa contribuie!

Credem cu tarie ca nu exista visuri prea mari sau prea greu de atins, iar scopul nostru principal este acela de a inspira copiii prin joaca.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 29 Mart. 2024