Gratis

Asistent / Tehnician veterinar / Medic veterinar debutant

Radius Vet SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana implicata, care are abilitatea de a comunica si lucra in echipa si este deschisa catre nou.

Descrierea jobului

Clinica Radius Vet caută un medic veterinar debutant sau asistent/tehnician veterinar pasionat, pentru a se alătura echipei noastre. Suntem o ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀echipă unita și entuziastă, ne dezvoltam in mod continuu si vrem sa oferim cele mai bune îngrijiri și servicii medicale pentru animalele de companie. Clinica noastră este dotata cu aparatură diversa si noua iar asta ne ajuta sa oferim o experiența premium atât pentru pacienți, proprietari, cat si pentru noi.

Responsabilități:
- Asigurarea îngrijirii zilnice și a monitorizării pacienților sub supravegherea medicului veterinar coordonator.

- Asistența activă în sala de operații, sub îndrumarea și supervizarea chirurgilor noștri.

- Efectuarea procedurilor medicale de rutină, inclusiv administrarea de medicamente și gestionarea profilactică a sănătății animalelor.

- Colaborarea strânsă cu echipa pentru asigurarea unui mediu de lucru sigur, curat si placut.
Beneficii:
- Salariu fix discutabil în funcție de experiență și calificări.

- Abonament medical.

- Contribuție la pensie privată pilon 3.

- Bonus/procent din diverse manopere.

- Sprijinirea in dezvoltarea profesională și posibilitatea de avansare în cadrul clinicii.

- Mediu de lucru dinamic și prietenos.

Dacă te consideri potrivit pentru această poziție și ești dornic să te alături unei echipe profesioniste și prietenoase, te încurajăm să aplici. Așteptăm cu nerăbdare să cunoaștem persoanele potrivite care vor să facă parte din familia noastră Radius Vet.

Descrierea companiei

Clinica veterinara situata in Sectorul 2, Bucuresti

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 27 Mai 2024