Gratis

ASISTENT STOMATOLOGIE

ORTHOZONE SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii de specialitate
  • Experienta in stomatologie minim 2 ani
  • Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii
  • Adaptabilitate la lucrul in echipa
  • Atent/a la detalii
  • Proactiv

Descrierea jobului

  • Sterilizarea instrumentarului si pregatirea cabinetului
  • Verificarea necesarului pentru efectuarea manoperelor din ziua respectiva
  • Primirea si pregatirea pacientului
  • Asistarea medicului la scaun
  • Efectuarea setului orthodontic (poze +radiografii)
  • Curatarea si dezinfectarea cabinetului dupa fiecare pacient

Ne marim echipa! NORTHO este o clinica de ortodontie integral digitalizata in plina expansiune, cu o echipa tanara si dinamica.
Noi lucram de luni pana vineri, niciodata sambata. Oferim salariu atractiv si posibilitatea de a va integra in familia NORTHO.

Asteptam cu interes Cv-urile dvs la adresa de email roxana.matei@northo.ro
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024