Gratis

Asistent stomatologie Sibiu

JELER MARIUS-IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Candidatul Ideal

Recrutăm asistent/ă stomatologie pentru un cabinet din Sibiu. Suntem interesați de o persoană cu experiență relevantă într-un cabinet stomatologic, cu bune cunoștințe teoretice și abilități practice, foarte organizată, capabilă să învețe repede, cu bune abilități de comunicare cu pacienții.

Descrierea jobului

- sterilizarea instrumentarului și pregătirea cabinetului
- primirea și pregătirea pacienților,
- asistarea medicului la intervenții,
- efectuarea programărilor,
- efectuarea comenzilor de materiale
- curățenie și dezinfecție.

Oferim un salariu corect, adaptat experienței și abilităților personale, zile libere suplimentare, un mediu de lucru modern.

Descrierea companiei

Cabinet stomatologic modern.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024