Gratis

Asistent Stomatologie - Clinica Stomatologica (m/f)

DURBAC MEDICAL TECH SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Asistent/a cu studii finalizate de asistent/a medical
  • Studenti la stomatologie in an terminal
  • Experienta de lucru reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie
  • Persoana dinamica, pozitiva, profesionista

Descrierea jobului

CE AI DE FACUT
  • Asigurarea conditiilor igienico-sanitare generale la locul de munca
  • Asistarea medicului la efectuarea manoperelor clinice
  • Sterilizarea instrumentelor si a materialelor
  • Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii existente in cabinet
  • Realizeaza programarile si inregistreaza tratamentele in agenda electronica

BENEFICII
  • Carte de munca pe perioada nedeterminata dupa perioada de proba
  • Program flexibil in ture
  • Prima de Paste si de Craciun
  • Teambuilding ( fara el nu se poate )
  • Posibilitatea de avansare in cariera
  • Venituri suplimentare, in functie de gradul de implicare, randament si eficienta
  • Reduceri de pret si gratuitati pentru tine si familia ta
  • Program Luni-Vineri

Descrierea companiei

DELTA CLINIC DENT
Clinica Dentara deserveste toate specializarile medicinei dentare in cabinetele stomatologice construite special pentru ramuri precum Chirurgia Dentara, Implantologie sau Estetica Dentara.

Locatii:

  • Delta Clinic Dent | Cismigiu
  • Delta Clinic Dent | Banul Manta

Motoul nostru este “ Stomatologie altfel “ asta inseanand ca:
- primesti informatii obiective si complete de la medici cu experienta
- primesti garantie medicala
- ai programare in aceeasi zi
- poti sa platesti in rate

Suntem mai mult decat o clinica dentara, suntem oamenii de care ai nevoie atunci cand nu-ti mai permiti sa zambesti. Ai grija de copilul tau, ai grija de parintii sau bunicii tai, ai grija de tine!

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024