Gratis

Asistent Receptie

E-INFRA SA

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii/superioare
  • Cunostinte de MS Office: Outlook
  • Abilitati excelente de comunicare si gestionare a relatiilor interpersonale
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si solicitant
  • Atent la detalii si orientat catre rezolvarea problemelor
  • Experienta in activitati de negociere si incheiere contracte cu furnizorii de servicii, produse etc.
  • Capacitate de solutionare rapida a problemelor, sarcinilor
  • Limba engleza nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati
  • Ofera suport administrativ echipei de top management (travel, protocol, organizare sedinte etc.)
  • Coordoneaza fluxul de corespondenta si al comunicarilor din companie
  • Gestioneaza activitatile de protocol organizate intern sau in afara companiei
  • Gestioneaza relatia cu furnizorii specifici activitatii de secretariat: papetarie, curatenie, protocol etc.
  • Gestioneaza si asigura necesarul de papetarie, curatenie etc.
  • Administreaza si mentine sediul companiei in bune conditii de functionare

Beneficii
  • Schema de salarizare axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati, bonusuri de performanta)

E-INFRA este unul dintre cele mai puternice grupuri romanesti, cu o activitate de peste 26 ani. Prin intermediul companiilor parte a grupului, E-INFRA activeaza in arii precum infrastructura energetica, de telecomunicatii si civila, fiind, de asemenea, prezent si in domenii cheie ca productia de energie si energie verde, distributia de energie si gaze naturale sau telecomunicatii. Grupul reuneste activitatile Electrogrup, Nova Power&Gas, Netcity, Direct One si Wesee, companii active in domeniul proiectelor de infrastructura energetica si de telecomunicatii. Alaturi de acestea, E-INFRA s-a dezvoltat constant si numara astazi peste 1000 de angajati.

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024