Gratis

Asistent Promovare si Comunicare Mogosoaia

BERGERAT MONNOYEUR

Candidatul Ideal

Job-ul tău ideal este unul în care nu există momente de plictiseală? În care nici o zi nu seamănă una cu alta? Unde toate sinapsele sunt conectate și funcționează la maximum pe tot parcursul programului și, câteodată, și după…? Înseamnă că te poți îndrepta spre o carieră în marketing – arta de a vinde și a convinge.
Dacă ești la începutul carierei, Bergerat Monnoyeur are o poziție liberă pentru tine, aceea de Asistent Promovare și Comunicare.
Munca ta de zi cu zi presupune cercetare, setare de campanii, creare de reclame (cât mai creative), optimizarea acestora dar și a campaniilor, creare de conținut și monitorizarea tuturor acestor lucruri cu scopul îmbunătățirii rezultatelor.

Educație:
  • Studii superioare în Marketing/ Litere/ Relații Publice;
  • Cunoașterea limbii engleze nivel intermediar (scris, vorbit);
  • Cunoașterea suitei MS Office și a platformelor Social Media;
  • Avantaj cunoștințe de Photoshop (sau alt program editare foto).

Competențe:
  • Creativitate și abilități excelente de comunicare;
  • Atitudine pozitivă, cu spirit de inițiativă și responsabilitate.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Implementare campanii integrate de promovare și comunicare;
  • Organizare evenimente interne și externe;
  • Gestionare și actualizare informații website;
  • Creare și gestionare conținut Social Media;
  • Redactare materiale despre produse – pliante, brosuri, etc.
  • Elaborare și tipărire elemente de semnalistică și produse promoționale;
  • Analiză campanii de promovare (rate de conversie, trafic, plată pe click, clienți potențiali, bugete).

Ce iti oferim?
  • Pachet salarial motivant, bonusuri de performanță.
  • Asigurare de viață cu clauză de decontare a unor cheltuieli medicale in valoare de 1000 lei pe an;
  • Asigurare de sănătate care include gratuit consultatii, analize si investigatii amanuntite;
  • Tichete cadou pentru copii cu ocazia zilei de 1 Iunie si a sărbătorilor de iarnă;
  • Tichete de masă în valoare de 30 RON/ zi lucratoare;
  • Acces la biblioteca on- line Bookster.
  • Laptop si telefon mobil.

Suntem BERGERAT MONNOYEUR, parte a Grupului Monnoyeur (Franta, 1906), societate constituita in Romania in 1991, cu sediul la Bucuresti (Mogosoaia). Suntem unic distribuitor Caterpillar in Romania si Republica Moldova. Comercializam si oferim service pentru: utilaje pentru constructii; stivuitoare; echipamente constructie si intretinere drumuri., motoare si generatoare. Asiguram acoperire nationala si sprijin local clientilor nostri la Bucuresti, Timisoara, Cluj-Napoca, Brasov, Iasi, Piatra-Neamt, Galati, Constanta, Craiova, Pitesti si Chisinau.

Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024