Gratis

Asistent operator devize

JD WINPLAST SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare in domenii precum Economie, Inginerie sau domenii relevante.
  • Experienta anterioara intr-un rol similar sau cunostinte relevante in domeniul estimarilor si devizelor reprezinta un avantaj.
  • Abilitati excelente de comunicare si organizare.
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si sub presiune.
  • Cunostinte solide de operare a computerului, inclusiv Microsoft Excel si alte programe relevante
  • Cunostinte limba engleza vorbit si scris

Descrierea jobului

Cautam un Asistent Operator Devize dedicat si organizat pentru a se alatura echipei noastre. Acest rol este vital pentru suportul operational al departamentului de devize, avand responsabilitatea de a asista in elaborarea si gestionarea documentatiei financiare si a estimarilor pentru proiecte.

Responsabilitati:
  • Asistenta in compilarea si organizarea datelor necesare pentru elaborarea devizelor.
  • Verificarea si corectarea informatiilor financiare in documentele de deviz.
  • Colaborarea stransa cu echipa pentru a asigura acuratetea si coerenta devizelor.
  • Gestionarea corespunzatoare a comunicarii interne si externe referitoare la devize.
  • Indeplinirea altor sarcini administrative si de suport conform necesitatilor departamentului.

Beneficii:
  • Tichete de masa in valoare de 20 lei/ bon.
  • Mediu de lucru placut
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024