Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

ASISTENT MEDICAL

HOB CLINIC GROUP SRL
6 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čąç Hai sa fii parte din cea mai experimentata echipa din Romania!
Dac─â e╚Öti o persoan─â responsabil─â, organizat─â, cu abilita╚Ťi de comunicare ╚Öi lucru ├«n echip─â, atunci ai putea fi candidatul potrivit pentru acest post.
  • Studii finalizate la o Scoala Postliceala / Facultate - Specializare Asistent Medical Generalist
  • Experien╚Ť─â anterioar─â ├«ntr-un rol similar este un avantaj
  • Cuno╚Ötin╚Ťe solide ├«n domeniul medical ╚Öi capacitatea de a aplica protocoalele clinicii
  • Abilit─â╚Ťi excelente de comunicare ╚Öi rela╚Ťionare cu pacien╚Ťii ╚Öi colegii de echip─â
  • Descrierea jobului

    Asisten╚Ťa medicului stomatolog ├«n timpul consulta╚Ťiilor ╚Öi interven╚Ťiilor stomatologice
    Pregătirea materialelor și instrumentelor necesare
    Efectuarea procedurilor de igienizare ╚Öi sterilizare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂a echipamentelor ╚Öi a suprafe╚Ťelor din cabinet
    Asigurarea unei comunic─âri eficiente cu pacien╚Ťii

    Oportunitatea de a lucra într-un mediu medical modern și bine echipat
    Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv
    Oportunit─â╚Ťi de dezvoltare profesional─â ├«n cadrul companiei, prin intermediul trainingurilor interne
    Oportunitatea de a face parte dintr-o echip─â dedicat─â ╚Öi de a contribui la ├«mbun─ât─â╚Ťirea s─ân─ât─â╚Ťii pacien╚Ťilor
    Program de lucru flexibil, in ture.
    Acces la serviciile stomatologice din cadrul celor doua sedii House of Beauty Clinic

    Dac─â ├«╚Ťi dore╚Öti s─â te al─âturi echipei noastre, a╚Ötept─âm cu ner─âbdare CV-ul t─âu!

    Descrierea companiei

    Despre noi

    Clinica House of Beauty Clinic gazduieste cei mai buni specialisti in domeniu recunoscuti international pentru succesele si perfectiunea redata pe chipul persoanelor publice care s-au lasat pe mana lor.

    Echipa noastra este onorata sa raspunda asteptarilor dumneavoastra in materie de estetica faciala si dentara.

    Ne uneste o pasiune necontenita fata de tot ce inseamna estetica faciala si dentara, perfectiune si frumos si vrem sa ducem totul la cele mai inalte standarde cu ajutorul recuzitei constant actualizate de care dispunem.

    Consider─âm c─â doar prin pasiune, r─âbdare ╚Öi grij─â fa╚Ť─â de pacient putem atinge aceste obiective. Dorim ca rela╚Ťia noastr─â cu pacien╚Ťii s─â fie deschis─â, cald─â, durabil─â, pentru a crea o atmosfer─â relaxant─â, ├«n care lucr─âm eficient ╚Öi cu pl─âcere. Astfel, pacien╚Ťii pot elimina frica de stomatolog ╚Öi pot veni cu pl─âcere ├«ntr-un loc unde vor fi ├«nt├ómpina╚Ťi cu c─âldur─â ╚Öi vor fi trata╚Ťi cu grij─â.

    Ne bucur─âm de fiecare reu╚Öit─â, de fiecare caz rezolvat ╚Öi de fiecare z├ómbet pe care am putut s─â-l readucem pe fe╚Ťele pacien╚Ťilor, deoarece credem c─â adev─âra╚Ťii speciali╚Öti ├«nva╚Ť─â din realizari. Suntem umani ╚Öi prieteno╚Öi, ├«n╚Ťelegem durerile precum ╚Öi visele pacien╚Ťilor, ╚Öi nu ne mul╚Ťumim dec├ót atunci c├ónd pe fe╚Ťele lor a reap─ârut z├ómbetul de fericire.

    Atunci cand pasiunea si profesionalismul se reunesc in mainile unui medic devotat esteticii, apar proiecte unice de calibrul House of Beauty Clinic.

    House of Beauty Clinic constituie un concept unic si indraznet in Romania, gandit si proiectat prin optica lui Jona Yousif, stomatologul care a redefinit standardele esteticii dentare in randul persoanelor publice din Romania.

    Prin comprimarea procedurilor de estetica dentara si estetica faciala, dr. Jona Yousif isi doreste sa ofere o experienta placuta, eficienta si completa pacientilor sai. Astfel, zambetul de Hollywood este mai bine pus in valoare prin interventii de countouring, pentru un plus de expresivitate.

    House of Beauty Clinic isi propune sa va onoreze asteptarile in materie de estetica prin desavarsirea unui zambet perfect, la set cu cele mai exclusiviste proceduri de intretinere si estetica faciala dedicate cu aceeasi pricepere nevoilor curente ale doamnelor si domnilor.

    Publicat 10 Iun. 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expir─â 10 Iul. 2024