Gratis

Asistent medical

DEROM DENTAL INTERNATIONAL S.R.L.

Candidatul Ideal

Asistent medical laborator radiologie dentara

Cerinte
Studii medicale medii (cel putin scoala post-liceala sanitara)

Constituie avantaj:
- Cunostintele de specialitate (radiologie dentara sau stomatologie) sau absolvent 2023

Descrierea jobului

Oferta (bonusuri, beneficii)
Salariu atractiv
Bonuri de masa
Colectiv tanar, aparatura ultra-performanta
Conditii bune de munca si stabilitate

Descrierea companiei

Cu o experiență de 16 ani
Dorim să le mulțumim celor care ne-au ales, pentru că au înțeles importanța unei radiografii dentare de calitate. Munca noastră vizează două publicuri țintă: medici și pacienți, care au apreciat de-a lungul timpului calitatea și inovația în domeniul radiologiei dentare oferite de DDI X-Ray Diagnostic, concepte cheie pentru succesul unui tratament dentar reușit.
Specialiști în radiologie dentară
Ne bucurăm de încrederea medicilor și a pacienților din Iași, Botoșani și Bacău. Prin respectarea standardelor de calitate promise clienților noștri, Laboratoarele DDI X-Ray Diagnostic reușesc să se poziționeze ca lider de piață și ca un partener de încredere pentru cabinetele stomatologice din zona Moldovei. Precizia și claritatea radiografiilor noastre sunt prioritatea numărul 1 în relația cu cei care ne trec pragul.
Ne recomandă tehnologii de ultimă generaţie.
Laboratoarele DDI – X Ray Diagnostic sunt dotate cu aparatură modernă, de ultimă generație, ce ne ajută să oferim investigații medicale performante, folosind o cantitate minimă de radiații. Filmele radiologice sunt procesate imediat, iar timpul de așteptare al rezultatelor este foarte scurt, datorită dotărilor prezente în laboratoarele DDI.

Publicat 29 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 28 Apr. 2024